Zdroj: http://zs-policna.cz/./aktuality-a-informace/policensky-autosalon  •  Vydáno: 19.4.2018 18:46  •  Autor: Jaroslava Křížová

Poličenský autosalon

Dne 19. 3. 2018 žáci šesté třídy Základní školy v Poličné dokončili v pracovních činnostech (dílnách) výrobu dřevěných autíček. Autíčka byla opracována a následně namalována do nejrůznějších designů a tvarů. Výroba trvala cca 4 - 5 vyučovacích hodin.
Nakonec se vyrobilo celkem 16 různých autíček, která se pod vedením pana učitele Mgr. J. Papeže některým žákům velmi povedla. Při práci museli žáci prokázat značnou trpělivost, dovednost a zároveň se naučili používat různé dílenské nástroje.
Tak takhle pracují šesťáci naší základní školy.

Nikolas Kubín – 6. třída

Tak takhle pracují šesťáci naší základní školy.

Nikolas Kubín – 6. třída