Kategorie: Informace mateřské školy

První den ve škoce

~~
        Začal nový školní rok. Jaký bude? Nevíme. Doufáme, že pro děti v naší mateřské škole ten nejlepší. Čeká je spoustu nových zážitků, zajímavostí a her. Hned od 2. září začíná  předplavecký výcvik pro děti ze třídy Ježečků.
     Během roku určitě nebudou chybět např. divadelní představení, cesty za poznáním okolní přírody (podle ročního období) a třeba i za pokladem a mnoho dalších.
         1.září přišly do mateřské školy téměř všechny děti. Některé jen přešly ze třídy Krtečků do třídy Ježečků, ale některé děti přišly do mateřské školy poprvé. Přes velké obavy maminek, jak to jejich „ ratolesti“ zvládnou, probíhal první den vcelku klidně. Ukáplo jen několik slziček.
     Děti si v mateřské škole určitě rychle zvyknou, protože je každý den vítá milé a klidné prostředí. A také otevřená náruč, pohlazení a vlídné slovo od paní učitelek.
     Proto také dětem hned první den tolik chutnalo.