Kategorie: Informace mateřské školy

Pozvánka pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážený pane řediteli,

obracím se na Vás s prosbou o zprostředkování pozvánky rodičům, kteří mají doma budoucího prvňáčka nebo dítě s odloženou školní docházkou na on-line webinář s Mgr. Lenkou Bínovou na téma školní zralosti, který se uskuteční 1. února od 17:00 do 18:30 hodin. Webinář proběhne v rámci našeho společného projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Valašské Meziříčí II. Účast pro rodiče je bezplatná. Obsah webináře a jeho zaměření je v přiložené pozvánce.

S lektorkou paní Bínovou máme vynikající zkušenosti, její semináře, ale i webináře bývají velmi zajímavé a poutavé a mívají vysokou účast.

Prosím Vás o předání vytištěné pozvánky nebo její rozeslání e-mailem všem rodičům předškoláků a dětí s odkladem školní docházky s doporučením, aby se registrovali na e-mailovou adresu uvedenou v pozvánce nejpozději do 25. ledna. Všem zaregistrovaným rodičům posléze zašleme instrukce pro připojení.

Ráda Vám zodpovím jakékoliv případné dotazy.

Děkuji za spolupráci a přeji hezký den

Alena Střítezská

vedoucí pracovní skupiny pro rovné příležitosti

MAP ORP Valašské Meziříčí II