Kategorie: Informace mateřské školy

Karneval v mateřské škole

Ve středu 24.února jsme uspořádali ve školce „Malý karneval“.

Děti přišly do tříd oblečené v masce hned ráno a strávily v ní celé dopoledne. Po příchodu do třídy se masky představily a pak si do svačinky hrály a fotily. Po svačince následovaly hry např. děti házely míčkem na klauna, kroužky na cíl …. Nechyběl ani taneček. Společnost dětem dělaly balónky, které ráno pomáhali  nafouknout i někteří ochotní tatínci.

Překvapením pro děti byla možnost zaskákat si na skákacím hradě v tělocvičně ZŠ. Skákací hrad  pro děti zajistil pan místostarosta Bača.

Na závěr proběhlo vyhodnocení masek. Opravdu bylo velmi těžké vybrat nejhezčí či nejoriginálnější masku. Všechny masky byly zajímavé, pestré a každá maska měla své kouzlo. Každá byla „ta“ nejhezčí. Proto si všechny zasloužily odměnu.

Nesmíme zapomenout ani na rodiče, kterým chceme poděkovat za spolupráci a ochotu pořídit dětem opravdu moc krásné masky.

Učitelky z MŠ