Září ve třídě Ježečků

V letošním školním roce jsme začali zvesela. Již od prvního týdne jsme odstartovali kurz plavání. Děti si vodu nesmírně užívají a žádný se nebojí. Jde vidět, že v létě měly vody dostatek jak na bazénech, tak u moře. Přestože některé děti již umí plavat samostatně, vždy je co zlepšovat, a tak plavecká výuka pomáhá zlepšit dětem jejich techniku nebo nabízí další možnosti, jakým způsobem trávit čas v bazénu. Lekce probíhá ve třech skupinkách formou her, básniček a radovánek. Pro naše děti je to i další krok k samostatnosti.

Nezapomínáme ani na kulturu. 12. září za námi přijelo Divadlo Maringotka s představením „ Jak šel Míša poprvé do školky“ a chystáme se navštívit i Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí.

I letos budeme s dětmi sportovat díky projektu „Se Sokolem do života“ a také hodně číst s akcí „Celé Česko čte dětem“.

Ve třídě probíhá opět výuka s podzimními tématy. Poznáváme hříbky a povídáme si o sklizni ovoce a zeleniny.

Podzimní čas nám nabízí toulky přírodou. Těšíme se na setkávání s vámi při našich procházkách.

Zuzana Surovčáková