Žákovský parlament – únor 2018

V úterý 27. 2. 2018 se konalo 6. jednání Žákovského parlamentu naší školy. Kromě zástupců jednotlivých tříd se tohoto setkání zúčastnili i žáci 6. a 8. třídy.
Pozvání na tuto pravidelnou schůzku přijal pan místostarosta Ing. Stanislav Pernický. Na začátku nás informoval o tom, co se v obci Poličné vybudovalo, jaké kulturní a sportovní akce se konaly, ale hlavně nám řekl, co se připravuje pro další období.

Rovněž nás vyzval, abychom se zamysleli nad tím, co by se mohlo v naší škole i obci změnit k lepšímu.
Většina času byla věnována diskuzi. Měli jsme možnost pokládat dotazy týkající se nejen základní nebo mateřské školy, ale i naší obce. Přestože schůzka trvala dvě vyučovací hodiny a měli jsme velmi mnoho otázek, pan S. Pernický na všechny ochotně odpovídal.
Pane místostarosto, setkání s Vámi bylo pro nás zajímavé a přínosné.
Děkujeme!
                                                                            Marcela Halaštová – 9. třída