Žákovský parlament – březen 2019

Březnová schůzka Žákovského parlamentu proběhla netradičně.
V čem byla neobvyklá?
Našeho jednání se zúčastnili pan starosta Vladimír Místecký a pan místostarosta Vojtěch Bača. Setkání se konalo v úterý 19. 3. 2019 třetí vyučovací hodinu a přítomni byli nejen zástupci Žákovského parlamentu, ale i žáci 8. a 9. ročníku.
V úvodu nás pan starosta seznámil s tím, co se v obci vybudovalo, co je ještě potřeba opravit nebo dokončit, jaké kulturní a sportovní akce se konaly a jaké se v nejbližší době  připravují.
Poté se dlouho diskutovalo, dotazů bylo mnoho, na všechny  naše zvídavé otázky nám pan starosta i místostarosta ochotně odpovídali a řadu věcí týkajících se naší obce nám trpělivě vysvětlovali.
V závěru jednání Žákovského parlamentu nás oba požádali, abychom popřemýšleli, co by se mohlo na naší škole i v Poličné změnit k lepšímu.  Je jisté, že společné setkání nebylo poslední.
Děkujeme a doufáme, pane starosto a místostarosto, že mezi nás opět zavítáte!

Mgr. Jarka Křížová