Kategorie: Informace mateřské školy, Aktuality a informace

Zadání práce pro předškoláčky - 1. -7.3.2021

Vážení rodiče,

v rámci povinného vzdělávání předškoláků jsme pro Vás připravily pracovní listy, které budeme zasílat vždy na jeden týden.

Doporučujeme pracovat s dětmi pomalým tempem a s obrovskou trpělivostí. Práci si rozvrhněte. Není dobré, když musí dítě zvládnout zadané úlohy za jeden den. Při práci udržujte vždy hravou, klidnou atmosféru. Dítě pozitivně motivujte, po práci chvalte. Všechny aktivity by měly být příjemné pro dítě i pro Vás. Zkrátka si to užívejte. Vůbec to neberte jako nutné zlo, ale jako příležitost se s dítětem sblížit a probádat s ním další oblasti.

Pokud Vám čas dovolí, můžete děti zapojit do klasických her ( Pexeso, Člověče, nezlob se ,.. ) i do každodenních aktivit ( uklízení, vaření ).

Věřte, že Vás děti odmění kouzelným úsměvem.

Zadání práce  - Povolání

Pracovní listy – 1. 3. – 7.3. 2021