Žáci přivítali jaro!

Dne 19. března 2015 se u nás ve škole odehrál Den barev. První třída byla zelená jak žabky. Druhá pak zazářila v barvě fialkové. Třeťáci se proměnili v berušky s barevnými puntíky. Čtvrťáci byli jako Karkulky – zkrátka celí červení. Pátá třída byla oranžová  a zaujala porotu natolik, že vyhrála 1. místo v soutěži o nejlépe sladěnou třídu.                       Šestá třída nám zazářila. Byli totiž žlutí jako sluníčko. Sedmáci, kteří si vylosovali vzory květin  - Hawai , to jednoznačně  na II. stupni vyhráli. Pruhovaní osmáci vykročili do tohoto dne pravou nohou, ale moc štěstí neměli. Modrá devítka také zaujala.                                                                                                                                                   Porota ocenila i kreativitu v oblasti účesů i módních výstřelků.

Všichni si tento den užili, vyřádili se  a přivítali jaro.

( V.Bublíková – 9.tř., M. Halaštová  a A. Šefraná – 6.třída)