XV. KARNEVAL

A opět je tady měsíc únor, na který se děti z naší školy i školky vždy tolik těší. Kromě blížících se jarních prázdnin pro ně znamená i velkolepou akci – tradiční školní karneval. Nejinak tomu bylo i letos. Celý minulý týden byl ve znamení příprav a v pátek 16. ledna úderem patnácté hodiny mohla akce odstartovat.
Do nádherně vyzdobené školní jídelny se začali scházet okouzlující princezny a víly, strašidelné čarodějnice, kovbojové, loupežníci, ale i filmoví hrdinové a spousta zvířátek. Všechny pohádkové postavičky přivítala dvojice „Klaunů na volné noze“, která bavila svými nápady po celou dobu nejen děti, ale i dospěláky. Soutěže, hry, scénky, tanec, zpěv, to vše si děti s radostí užívaly, zatímco si rodiče mohli v klidu vypít kávu nebo čaj a popovídat ve školní družině. Také nabídka občerstvení byla lákavá. Milovníci domácích zákusků a chlebíčků si určitě přišli na své a často si tyto dobroty odnášeli i domů.
V 17 hodin pak vyvrcholila tato akce parádní diskotékou.
Domů odcházely děti unavené, ale nadšené, se spoustou cen a dárečků, za které vděčíme všem příznivcům naší školy.  Srdečně jim i touto cestou děkujeme.
Těší nás, že se celá show velmi povedla. I když se mnoho žáčků kvůli nemoci nemohlo zapojit, věříme, že příští rok si to všichni vynahradí. Budeme se těšit.

Mgr. Jana Skotnicová