XIX. školní karneval

Ve čtvrtek 7. března se u nás konal maškarní karneval dětí ze základní a mateřské školy. Ve školní jídelně a přilehlých chodbách se rozprostřela pestrá paleta barev a smíchu. „Večerníček“ – téma letošní výzdoby – přinesl dekorace inspirované oblíbenými postavičkami. Vidět jste mohli vílu Amálku, Krtečka, Boba a Bobka, Rákosníčka, Makovou panenku a motýla Emanuela aj.

Klauni na volné noze, s balónky a kouzelnickými triky, procházeli mezi dětmi, rozdávali úsměvy a smích. Jejich umění a spontánní vtipy byly srdcem karnevalu, přinášejíce lehkost a radost všem přítomným.

Také se samozřejmě soutěžilo. Každá aktivita byla navržena tak, aby podporovala týmového ducha i přátelskou rivalitu. Každý vítěz si odnesl nejen pocit hrdosti, ale i bohatou odměnu v podobě hračky, knížky nebo balíčku ovoce.

A co by to byl za karneval bez chutných pochoutek? Bohaté pohoštění nabízelo např. domácí zákusky a chlebíčky, teplé i studené nápoje.

Karneval se tak stal příležitostí pro děti, aby se učily, soutěžily a nejvíce ze všeho - bavily. Ať už šlo o výzdobu, klauny, soutěže, odměny, či občerstvení, každý aspekt přispěl k nezapomenutelné atmosféře plné radosti a smíchu.

Upřímně děkujeme všem sponzorům, kteří štědře přispěli na náš dětský karneval, i organizátorům, kteří věnovali svůj čas a energii, aby vše proběhlo hladce.

Aneta Vojtková – 6. třída