XII.ŠKOLNÍ KARNEVAL

Jako každý rok i letos se na  naší škole konal dětský karneval - tentokrát v pátek 27.2.2015.V 15 hodin se školní jídelna zaplnila čerty,čertíky,princeznami,kovboji a dalšími originálními maskami.Začal "karnevalový rej",tancovalo se,zpívalo,soutěžilo,nechyběla ani přehlídka masek.Přidali se i rodiče,kteří soutěžili v tanci a vítězný pár vyhrál dort pro své děti.Program zpestřila taneční vystoupení děvčat ze 6.a 7.třídy.

Přiblížil se očekávaný okamžik - 17.hodina a byla zahájena tombola,která byla opravdu bohatá.Poté začala diskotéka pro starší žáky a opět nechyběly soutěže.

A ještě na něco bychom zapomněli - občerstvení - výborné chlebíčky a různé sladkosti všem chutnali.

18.hodina ukončila letošní XII.školní karneval.Všichni odcházeli spokojení a příjemně naladění.

Proč se konal karneval?.....abychom se pobavili,společně se setkali a něco hezkého prožili!!

Ještě jednou děkujeme všem sponzorům za dary,které věnovali do tomboly.