Vztahy mezi spolužáky

Ve čtvrtek 4. 1. 2018 se v naší třídě uskutečnila přednáška o vztazích ve třídě. Navštívil nás pan lektor Radek Palacký a připravil si pro nás 2 hodiny plné zajímavostí.

V první části besedy jsme si stanovili pravidla mluvení a celá třída se zapojila do různých aktivit. Dozvěděli jsme se, co je to šikana a jak se jí bránit.

Také jsme si povídali o naší třídě, ve které je pavučina vztahů a jak je důležité přátelství. Víme, že každý není nejlepší kamarád se všemi, ale že je nutné si pomáhat. Napsali jsme podmínky, které prospívají kamarádství a slíbili jsme si, že se budeme snažit je dodržovat.

Přednáška se nám všem velmi líbila, protože byla poučná a dozvěděli jsme se hodně nových informací.

Žákyně – 4. třídy