Vzdělávání v době nouzového stavu

Vážení rodiče,

je naším společným zájmem, aby se žáci vzdělávali i v této mimořádné situaci.

Vaše děti budou po dobu uzavření školy v režimu náhradní domácí výuky.

Učitelé jednotlivých předmětů budou dětem průběžně zadávat domácí úkoly k vypracování.

Vždy v pondělí učitelé zadají práci na další týden.

Všechny zadané úkoly naleznete v nové sekci našich webových stránek pod názvem „Náhradní domácí výuka“.

Učitelky  I. stupně navíc využijí již fungující komunikace s rodiči svých žáků. Budou zadání zasílat přímo na jejich mailové adresy.

Žáci práci vypracují a založí do složky, kterou po skončení uzavření školy odevzdají učitelům ke kontrole.

Dohlédněte prosím na přípravu a opakování Vašich dětí a podpořte jejich píli a snahu.

Případné dotazy Vám zodpovíme na tel. čísle 731 510 735,

případně svůj dotaz zašlete na mail:                                                                                                     reditelka@zspolicna.cz