Výlet malých objevitelů: Školáci ze ZŠ Poličná navštívili výstavu MegaBrouci v Brně

Dětská radost a zvídavost nezná mezí! Právě to dokázali žáci 1. až 4. třídy Základní školy Poličná, kteří se 14. března vydali na výlet do Brna. Cílem jejich putování byla fascinující výstava MegaBrouci, která se konala na brněnském výstavišti.

Autobus plný nadšených malých dobrodruhů vyrazil směrem k hlavnímu městu Moravy v ranních hodinách. Žáci byli překvapeni rozmanitostí a krásou světa brouků, kterou jim výstava nabídla. Modely dosahovaly velikosti až 5 metrů, hmotnosti 1 tuny a byly vyobrazeny s neuvěřitelnými detaily. Každý měl možnost poznat něco nového a fascinujícího.

Celodenní zážitek na výstavě MegaBrouci nejen rozšířil obzory dětí, ale také posílil jejich zájem o přírodu a vědu. Návrat do Poličné byl pro malé objevitele plný radosti a vzpomínek na skvěle strávený den.

Ivana Kantorová