Výlet Krtečků do Rožnova pod Radhoštěm

Také letos jsme si pro děti naplánovali na konec školního roku výlet. Velmi špatné počasí nám však původní plány nedovolilo uskutečnit, a tak jsme místo do Štramberku jeli ve stanoveném termínu, 10. června, do Rožnova. V dětském hracím centru si to děti neskutečně užily už z toho důvodu, že jsme tam s dětmi nejméně 2 roky nebyli, a navíc nám vůbec nevadilo, že venku prší.

Prolézačky, skluzavky, trampolíny a další sportovní zajímavosti byly neustále v obležení dětí. Jen na malou chvíli je děti opustily proto, aby se mohly občerstvit.

Přestože tady dáváme dětem větší volnost, děti dodržovaly dohodnutá pravidla a v době, kdy se blížil čas odjezdu, bez problémů opustily sportovní atrakce a připravily se na cestu zpět. Spokojení a s úsměvem na tváři jsme se vrátili do mateřské školy.

Ludmila Chriašteľová