Vánoční nadílka pro školní družinu

Co víc rozzáří dětské oči než splněný vánoční sen? I když Štědrý den, jeden z nejkrásnějších dní v roce, na který se těší především všechny děti, přijde až za několik dní, v naší školní družině nastal již v pátek 18. prosince 2020.

Pod nazdobeným a jehličím vonícím vánočním stromečkem na naše žáčky čekaly dárky v podobě stavebnic, společenských a vědomostních her, autodráhy a mnoha dalších hraček. Dárky dětem udělaly velkou radost a  na tvářích vykouzlily šťastný úsměv. V novém roce jim zcela jistě přinesou nové zážitky a vědomosti a pomohou smysluplně vyplnit čas strávený ve školní družině.

Srdečně děkujeme Obecnímu úřadu Poličná za finanční dar, díky kterému mohly být dárky do školní družiny zakoupeny.

Mgr. Radka Šimčíková