Úspěšné krajské kolo recitační soutěže

V úterý 17. 4. 2018 se v Uherském Hradišti konalo regionální (krajské) kolo recitační soutěže žáků základních škol a víceletých gymnázií. Už samotný postup do něj je pro děti vždy velkým úspěchem, protože účast si musí vybojovat přes školní, oblastní, okresní kola recitace.
V uplynulých letech se našim žákům postup do krajského kola povedl několikrát, ale letošní ročník byl pro nás nejúspěšnější díky Vendule Machačové, která ve své kategorii postoupila do užšího výběru – mezi šest nejlepších recitátorů kraje. K účasti v celorepublikovém kole jí chyběl pouhý krůček.
Vendule k tomuto skvělému výsledku srdečně blahopřejeme a v příštím roce jí přejeme minimálně stejně krásný výsledek jako letos.

Mgr. Božena Fajtová