Vážení rodiče,

konečně jsme se dočkali a i my, dospělí, se můžeme za stále platných hygienických opatření osobně setkat. Třídní schůzky s informacemi o organizaci závěru školního roku, prospěchu a chování Vašich dětí proběhnou individuálně ve třídách ve čtvrtek  3. června  od 15 do 16.30 hodin. Připomínáme, že vyučující stále zapisují klasifikaci žáků do systému Skola Online, do kterého máte všichni vlastní přístup.

Vstup do školy jen s respirátorem.

Paní učitelka Marcela Oravová bude z pracovních důvodů  ve čtvrtek 3. června k dispozici v čase od 12 do 15.30 hodin. Pokud by Vám ani tento termín nevyhovoval, můžete si telefonicky domluvit náhradní schůzku.

Těšíme se na Vaši účast.