Vyhlašujeme soutěž

Ahoj žáčci,

blíží se nám krásný jarní svátek - Velikonoce. Přestože letos neproběhnou v tradičním duchu, nelze je jen tak opomenout.Proto doufám, že si je v rámci možností užijete.

Ke každému svátku patří nějaká výzdoba. Vyhlašujeme tedy soutěž s příhodným názvem

"Velikonoce u nás doma"

Soutěžit se bude ve dvou kategoriích.

a/ Velikonoční dekorace

b/ Nejkrásnější velikonoční vajíčko

Techniky, materiály, nápady, kreativita a možná i odvaha.......ničemu se meze nekladou. A upřímně, moc se na to těším.

Soutěžit mohou jak žáci 1. stupně, tak i 2. stupně.  Zapojit se mohou i ti nejmenší, děti MŠ. Ceny pak samozřejmě rozdělíme.

Podmínkou účasti je zaslání dokumentace samotné výroby. Zkrátka zaslat krátké video či 3 fotografie, které zachytí průběh Vašeho pracovního postupu. Ta poslední zachytí finální výrobek.

Soutěž potrvá do pondělí 13.dubna 2020 do pravého poledne.

Vše posílejte na mail: reditelka@zspolicna.cz    nebo na WhatsApp / 731510735 /

Tak a hurá na to. Myslím, že není špatné chvíli vypustit matematiku, češtinu či angličtinu a zkusit něco vyrobit rukama.

Svělý den a těším se na Vás.

Pavla Žilinská