Sekty a jejich nebezpečí

Dne 23.2.2015 se žáci 8.a 9.ročníku zúčastnili zajímavé a poučné přednášky pana Radomíra Palackého na téma:SEKTY A JEJICH NEBEZPEČÍ.Na začátku jsme se dozvěděli,co vlastně sekta znamená,jaká je jejich základní podstata,proč lidé do sekt vstupují,jaké hrozí nebezpečí,jak se před sektami chránit.Dále nám pan lektor vysvětlil,jaké druhy sekt existují a jak se jim ubránit.

Čas zbyl i na dotazy žáků z obou tříd,na které pan R.Palacký ochotně odpovídal.V závěru besedy nám vyprávěl o tragických případech,ke kterým kvůli sektám došlo.

Přednáška trvala dvě vyučovací hodiny,všechny zaujala a především varovala před nebezpečím různých sekt.

( Jan Machalský - 8.třída )