Sdílení dílen a vzájemné učení žáků SŠ a ZŠ

Také v novém školním roce pokračuje spolupráce naší školy s ISŠ-COP ve Valašském Meziříčí v rámci projektu „Sdílení dílen a vzájemné učení žáků SŠ a ZŠ“.

Ve čtvrtek 26. září proběhlo první projektové dopoledne na ISŠ-COP ve Valašském Meziříčí. Žáci 7. a 8. třídy si zde vyzkoušeli práci ve školních dílnách, kuchyni a chemické laboratoři. Byli rozděleni do 4 skupin a pod vedením zkušených pedagogů a jejich studentů se naučili jednoduché i složitější postupy v oboru elektrotechnickém a strojním, prováděli chemické pokusy a velký úspěch měly dívky ze 7. třídy, které připravily výbornou pizzu a cukrářské speciality.

Prožili jsme zábavné i poučné dopoledne a již se těšíme na příští návštěvu.

Mgr. Jana Urdová