Rozloučení s deváťáky

Rozloučení  s deváťákyK tradičnímu rozloučení s vycházejícími žáky patří frgály i volejbalový turnaj.

V úterý 25. 6. pořádala naše škola tradiční akci – Rozloučení s deváťáky. Škoda jen, že nám nepřálo počasí a nemohli jsme ji uskutečnit jako obvykle na hřišti. Sešli jsme se tedy v 15.30 v budově školy společně s našimi rodiči, učiteli a mladšími spolužáky.
    Nejprve jsme od vedení školy dostali na rozloučenou 2 krásně nazdobené frgály a učitelé každému z nás věnovali na památku citát a popřáli nám hodně štěstí v životě.
    Následovalo volejbalové zápolení, v kterém porovnala své síly družstva rodičů, učitelů a žáků. Byl to velmi zajímavý turnaj, který nakonec vyhrál tým rodičů, na druhém místě skončili učitelé a za nimi my deváťáci.
    K občerstvení bylo možné zakoupit si párek v rohlíku, palačinky, anebo ochutnat naše koláče, které se povedly stejně jako celé odpoledne.

(M. Balharová a V. Skýpala – 9. třída)