Recitační soutěž – 2019

Každý rok se příznivci poezie a prózy z naší školy těší na únor. V tomto měsíci se už tradičně koná školní kolo recitační soutěže. Tentokrát jsme se sešli ve čtvrtek 7. 2. 2019.
I když venku byla zima, zahřály nás u srdíčka nádherné výkony šikovných recitátorů. Prožili jsme příjemné únorové odpoledne díky všem děvčatům a chlapcům, kteří procítěně a s radostí přednášeli. Pětičlenná porota to neměla vůbec jednoduché, poněvadž všichni byli výborní.
Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. V první zvítězila Ema Bocková z 2. třídy, ve druhé kategorii se umístil první Tomáš Kubáček ze 4. ročníku, vítězem třetí kategorie se stala Barbora Nováková ze 6. třídy a první místo ve čtvrté kategorii získala  Aneta Klanicová z 8. ročníku.
Všem soutěžícím děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a přejeme jim hodně úspěchů při reprezentaci v okrskovém kole a na recitační soutěži Krásenský zvoneček.

Mgr. Jarka Křížová