Prvňáčci nocovali ve škole

Během podzimu jsme měli v první třídě soutěž o to, kdo nasbírá alespoň deset razítek s dýní, bude moci strávit jednu noc ve škole. A 17. prosince ta noc přišla! Naši prvňáčci měli kouzelné nocování ve škole. Moc se na něho těšili.

Odpoledne přišli převlečeni v různých nápaditých kostýmech a nesli s sebou veliké množství různých dobrot. Po velké společné večeři si zasoutěžili, zatančili, udělali náramek na památku a pak, aniž by věděli, co je čeká, vyšli každý sám na stezku odvahy. Zvládli ji statečně a na výbornou. Potom, už ze spacáku koukli na pohádku a unaveni po celém dni usnuli. Dobrot měli tolik, že ještě druhý den hostili své kamarády z ostatních tříd. Nocování se jim líbilo, nikoho neodneslo žádné strašidlo a moc si ho užili.

Tak zase někdy...možná, za odměnu.

Mgr. Ivana Kantorová