Prenatální vývoj

V pondělí 15. ledna 2018 navštívila žáky 8. a 9. třídy paní L. Tauberová z Poradny pro ženy a dívky z Rožnova pod Radhoštěm.

Připravila si besedu na téma Prenatální vývoj a život před narozením.

Žáci se dozvěděli nejen bližší informace o tom, co předchází narození, ale i jak se během těhotenství vyvíjí v matčině těle embryo. Paní Tauberová všechny zúčastněné také poučila o různých rizicích týkajících se této problematiky.

Výklad paní lektorka doplnila velmi pěknou prezentací s názornými obrázky.

Beseda byla zakončena několika zajímavými dotazy od žáků, na které vždy dostali odpověď.

Přednáška se žákům velmi líbila, byla pro ně přínosná a těší se na další návštěvu paní Lenky Tauberové.

Marcela Halaštová – 9. třída