Prázdniny jsou za dveřmi

Otevřenými okny k nám proudí horký letní vzduch, sluníčko se na nás usmívá a na našich tvářích se také objevují úsměvy – za dveřmi jsou prázdniny!

V pátek 28. června proběhlo v jídelně naší školy slavnostní zakončení školního roku 2018 – 2019.

Jako první zhodnotila uplynulý rok paní ředitelka Mgr. Pavla Žilinská, poté promluvil pan starosta Vladimír Místecký a spolu s panem místostarostou Vojtěchem Bačou ocenili 12 žáků za mimořádné úspěchy v recitaci, ve sportu a za vynikající umístění v biologické soutěži.

A už nastal čas pro třídní učitele, kteří popřáli všem žákům hezké a pohodové prázdniny a zároveň je odměnili za reprezentaci školy v různých soutěžích např. recitačních, sportovních, výtvarných atd.

Samozřejmě se nezapomnělo na deváťáky, kteří tradičně dostali na rozloučenou  dva frgály a pak je naši prvňáčci vyprovodili ze školy.

Přeji vám, milí žáci a učitelé, krásné prázdninové dny plné odpočinku a nových zážitků.

Mgr. Jarka Křížová