Pozvánka na divadelní představení

Dne 1. 12.2017 zveme všechny žáky 2. stupně na český muzikálový klenot

NOC NA KARLŠTEJNĚ

Hudba: Karel Svoboda, Libreto: Zdeněk Podskalský, Texty písní: Jiří Štaidl

Podle stejnojmenného filmu na motivy hry Jaroslava Vrchlického upravil Zdeněk Podskalský ml.

Scéna a kostýmy: Hana Knotková

Hudební nastudování: Filip Tailor

Choreografie: Renata Mrózková

Šerm: Petr Nůsek

„Poplach, na hradě je ženská!“ Kdo by neznal zápletku Vrchlického dramatu, které tak mistrovsky pozvedla hudba Karla Svobody na piedestal české muzikálové produkce? Trůní na něm už více než čtyřicet let – písně Karla Svobody už za tu dobu zlidověly a herecké i pěvecké výkony Valdemara Matušky, Jaromíra Hanzlíka nebo Jany Brejchové se zdají nepřekonatelné. A proto se je ani nebudeme snažit překonat, nechceme napodobovat skvělé filmové zpracování, ale chopit se královského příběhu se zlínským hereckým souborem po svém a možná i trochu nečekaně. Ale nebojte se, o laskavý i řízný humor a oblíbené šlágry nepřipravíme vás ani sebe.

Cena celkem 160,-Kč /cena vstupenky je pro žáky jen 80,-Kč, jízdné do Zlína pro žáky také jen 80,-Kč /. Odjezd od školy v 17 hodin. Předpokládaný návrat kolem 22. hodiny.

/V případě menšího zájmu dětí bude autobus doplněn dospělými – cena bude upřesněna podle počtu dospělých. Pokud máte zájem, nahlaste se u paní Žilinské – 731510735./