Pozvánka na divadelní představení

ZŠ a MŠ pořádá dne 31.10.2019 zájezd do Zlína na divadelní představení

SATURNIN

Jedná se o nejlepší inscenaci roku 2019.

Prvorepubliková elegance a hravost jazyka. Sluha s kamennou tváří vyvolává úsměv. Humorné scénky a slovní průpovídky sluhy Saturnina, jeho pána Jiřího, tety Kateřiny, Milouše, doktora Vlachem a slečny Barbory… Saturnin je zkrátka pojem. Ne náhodou zvítězila tato kniha před časem v anketě Kniha mého srdce.
Pro režiséra Jana Bártka ovšem Saturnin není jen sérií známých scének a líbivých slovních obratů. V zamyšlení doktora Vlacha o koblihách, jejich svištění vzduchem a skupinách lidí, kteří k této otázce přistupují různorodě, vidí vystihnutí přístupu k životu. Co tedy dělat se svými životy? Jen tak sedět, nebo se zvednout a taky už konečně začít nabízené pečivo metat na zkoprnělé maloměšťáky a lidi bez fantazie?

Odjezd autobusu v 16.15 hodin od školy. Předpokládaný návrat kolem 21.30 hodin.

Všichni uhradí jen jízdné v hodnotě 100,- Kč/ osobu.

Srdečně zveme žáky, rodiče i přátele školy.

Závazné přihlášky a platbu zasílejte do školy Mgr. Pavle Žilinské. Bližší informace na tel. čísle 731 510 735