Poličenský talent 2013

Poličenský talent 2013V poslední den 1. pololetí se na naší škole konala tradiční akce Poličenský talent.

Soutěž Poličenský talent má na naší základní škole již dlouholetou tradici. Jako každoročně ho i letos pořádala devátá třída v den, kdy se rozdává pololetní vysvědčení, tedy 31. ledna. První částí této kulturní akce byla soutěž ve zpěvu jednotlivců nebo dvojic a v druhé polovině vystoupily jednotlivé třídy se svým připraveným zábavným programem. Celou akci moderovali letos Eva Kubíčková a Šimon Janečka. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Mezi žáky 1. - 3. třídy byly porotou vyhodnoceny jako nejlepší Sára Šotková a Aneta Klanicová, v kategorii 4. - 6. třídy zvítězila Marcela Halaštová a v kategorii 7. - 9. třídy vyhrálo kytarové duo Magda Balharová a Míša Málková. Všem zúčastněným se jejich vystoupení povedlo a porota i všichni diváci viděli opravdu skvělé pěvecké výkony. Nutno dodat, že se vydařila i druhá část Poličenského talentu, kdy žáci předvedli krásná vystoupení od originálně vymyšlených vtipných scének, společných písní, televizních reklam až po tance či pohádky. Doufáme, že tato akce, která na naší škole neodmyslitelně patří k ukončení 1. pololetí, bude i nadále pokračovat.

(Ivana Brhlová – 8. třída)