Poličenský slavík – 2018

Ve středu 31. ledna se na naší škole konala již tradiční pěvecká soutěž „ Poličenský talent“, tentokrát ve stylu zábavné show „Tvoje tvář má známý hlas“.

Přihlásilo se 20 soutěžících, kteří byli rozděleni do tří kategorií.
V první soutěžní kategorii (1. a 2. třída) zvítězili žáci Václav Stavinoha a Tereza Surovčáková  z 2. třídy, 2. místo získaly děti z 1. třídy Antonín Dusík, Tomáš Smilek, Lucie Smiešková a Klaudie Šochová  a 3. místo obsadila Dorota Šotková z 2. třídy.
Ve druhé soutěžní kategorii (3.- 5. třída) se na 1. místě umístila Johana Machačová ze čtvrté třídy, 2. místo získaly dívky z páté třídy Barbora Nováková a Lucie Segradová, 3. místo patří Heleně Večeřové ze čtvrté třídy.
Vítězkou třetí soutěžní kategorie (6. - 9. třída) se stala Marcela Halaštová z deváté třídy, 2. místo si rozdělily dívky Vendula Machačová ze sedmé třídy a Hana Smiešková z osmé třídy a 3. místo získala Aneta Klanicová ze sedmé třídy.
Novinkou letošního ročníku soutěže byla „Cena diváků“, ve které hlasovali žáci školy pro svého favorita z 1. a 2. stupně.

Zvítězila Dorota Šotková za 1. stupeň, Hana Smiešková a Marcela Halaštová za 2. stupeň.
Všichni soutěžící si zaslouží pochvalu za skvělé pěvecké výkony a naši nejmladší žáčci také za odvahu, se kterou celou soutěž krásně zvládli!

Mgr. Jana Urdová