Policejní hlídky

Dne 10. 9. 2019 se dvě pětičlenné skupinky žáků 5. třídy naší školy zapojily do akce s názvem Policejní hlídky, kterou policisté opakovaně pořádají pro žáky prvního stupně základních škol s cílem zvýšit jejich povědomí o dopravní bezpečnosti.

Naši žáci se na točně v Poličné přidali ke smíšené hlídce městských a státních policistů, kteří jim předvedli část své pracovní náplně.

Žáci si pod dohledem policistů zkusili zkontrolovat zastavená vozidla i jejich řidiče. Děti byly touto akcí nadšeny a líto jim bylo snad jen to, že policisté nerozdali téměř žádné pokuty.

Vojtěch Bača