Ping pong ve školní družině

Jedno mrazivé úterní odpoledne jsme se s dětmi z obou oddělení školní družiny vydali hrát ping pong. Pingpongové stoly se nacházely v místním sále restaurace U Slunce a byly náležitě využity od začátku až do konce.

Některé starší děti hru už dobře ovládaly, a tak měly možnost předávat zkušenosti těm ostatním. Ten, kdo se momentálně hry neúčastnil jako hráč, plnil roli publika a povzbuzoval svého oblíbeného hráče. Všichni si hru náležitě užili, a pokud zrovna nedrželi v ruce pálku na stolní tenis, měli možnost hrát různé stolní hry či se účastnit zajímavého kvízu.

Všichni se už těšíme, až si budeme moci znovu ping pong zahrát a zase se v této hře o něco zdokonalit.

Mnohokrát děkujeme za zapůjčení sálu a poděkování také patří panu starostovi Vojtěchu Bačovi za to, že zajistil, aby nám v sále bylo příjemně teplo.

Radka Šimčíková, vychovatelka školní družiny