Okrskové kolo recitační soutěže – 2018

Základní škola v Poličné se i letos zúčastnila okrskového kola v recitační soutěži, které se konalo 8. března 2018 v Kulturním zařízení města Valašského Meziříčí. Organizátorem Přehlídky dětských recitátorů a recitačních kolektivů je Středisko volného času Domeček Valašské Meziříčí.
Naši školu reprezentovalo 10 dětí, které se nejlépe umístily ve školním kole, jež proběhlo 8. února.

Soutěžilo se v pěti kategoriích. Konkurence byla opravdu veliká, ale naši žáci se nezalekli a všichni předvedli výborné výkony.
A úspěch se dostavil. Žákyně první třídy Ema Bocková si svým přesvědčivým vystoupením vybojovala 1. místo. V kategorii 6. a 7. tříd byla druhá Vendula Machačová a třetí Zuzana Bocková.
Děvčata, blahopřejeme ke krásnému umístění.
Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím do okresního kola, které se uskuteční 20. 3. 2018 v Rožnově pod Radhoštěm, přejeme hodně úspěchů!

Mgr. Jarka Křížová