O poklad strýca Juráša

Jan Ámos Komenský: "Čím víc budeš vědět, tím větší bude tvůj svět." Toto téma si organizátoři již tradiční literární soutěže pro děti vsetínského okresu vybrali.

Žáci mohli psát prózu (povídku, pohádku, sci-fi, fejeton, stránku osobního deníku apod.), poezii, drama nebo komiks. Příspěvky měly mít rozsah maximálně 3 strany A4 (próza), popř. 4 strany A4 (komiks); poezie měla obsahovat maximálně 3 básně.

Z naší školy jsme poslali 2 práce: „Vysněná učitelka“ (žákyně 6. třídy) a „Kdybych byla učitelka“ (žákyně 7. třídy). Oběma držíme palce, aby se jejich díla líbila.

Uzávěrka soutěže byla 30. 11. 2019, o případném úspěchu našich děvčat budeme informovat.

Mgr. Marcela Oravová