Nový školní rok s novým zřizovatelem

Nový školní rok s novým zřizovatelemSlavnostního zahájení školního roku se zúčatnil pan starosta.

Letošní školní rok se na první pohled od předcházejících příliš nelišil. Žáci přicházel i s větším či menším nadšením do svých nablýskaných tříd a žádnou změnu si neuvědomovali. Když ale zazněl ze školního rozhlasu projev pana starosty Vladimíra Místeckého, všichni jsme si připomněli, jak málo stačilo k tomu, aby byla naše moderní, krásná a útulná škola nevratně zrušena a žáci rozptýleni do okolních vzdělávacích zařízení.

Pan starosta popřál všem žákům  i zaměstnancům školy úspěšný nový rok a poté jeho kroky směřovaly do 1. třídy, kde pozdravil našich 15 prvňáčků. Ti zvládli svůj velký den v doprovodu rodičů opravdu na jedničku a my jim přejeme, aby byli v poličenské škole spokojení po celých 9 let školní docházky.