MS Teams

Vážení rodiče, žáci,

od včerejšího dne postupně najíždíme na online výuku pomocí Microsoft Teams. Jedná se o platformu, která umožňuje textovou komunikaci, video hovory, poskytuje datové úložiště pro ukládání souborů a nabízí integraci dalších aplikací do tohoto prostředí.

Tento program umožňuje připojení všech žáků při online výuce, zadávání a odevzdávání úloh i testování žáků. Zajišťuje také evidenci absence žáků, odevzdávání prací a jejich kontrolu.

Třídní učitelé Vám poslali přihlašovací údaje a jednoduchý návod k samotné instalaci programu. Po přihlášení si nastavte nové heslo.  Je nutné, abyste si je zapsali, protože při jeho ztrátě vzniká problém, který musí řešit ICT pracovníci a jeho odstranění trvá delší dobu.

Návod instalace: : Aplikace Microsoft Teams - návod instalace

V případě problémů při instalaci nebo orientaci v samotném programu kontaktujte třídní učitele nebo vedení školy.

Věříme, že distanční výuka pomocí MS Teams bude pro žáky i učitele kvalitnější a efektivnější.