Moje třída, moje parta ve Fryštáku

Začátkem února se vydali žáci 7. třídy na třídenní adaptační kurz v rámci Orientačních dnů. Cílem bylo stmelit kolektiv největší třídy poličenské školy.
Sedmáci zažili plno her, aktivit a zážitků, na které nikdy nezapomenou, což můžete vidět ve fotogalerii. Všichni pochopili, co to je tým, parta a jak důležité je táhnout za jeden provaz.
Celý program řídili tajní agenti Šimon a Franta, jinak výborní instruktoři Orientačních dnů. Důkazem úspěchu kurzu je hláška jednoho účastníka během jedné z aktivit: „Musíme se znovu rozhádat, abychom tu mohli jet znova“.
Věřme, že se sedmáci již nikdy nerozhádají a stále si ve svých nitrech ponesou ducha tohoto kurzu, protože ty tři dny byli skvělý tým, který šlapal jako dobře namazaný stroj.

Mgr. Jiří Hrabovský