Krásenský zvoneček – 2018

Pořádně se zaposlouchejte. Slyšíte to?
Zhluboka se nadechněte. Cítíte to?
Rozhlédněte se kolem sebe. Vidíte to?
Ano! Přišlo k nám jaro a ve Valašském Meziříčí se konal již XXVII. ročník recitační soutěže Krásenský zvoneček.
Ve čtvrtek 5. 4. se soutěžilo v I. a II. kategorii, v pátek 6. 4. ve III. a IV. kategorii.
Přehlídky poezie a prózy se zúčastnili i žáci naší školy.
Reprezentovali nás: Tomáš Kubáček (3. třída), Johana Machačová, Helena Večeřová (4. třída), Klea Kunetková (5. třída), Nikolas Kubín, Lukáš Vaigl (6. třída), Vendula Machačová (7. třída), Marcela Halaštová, Jaroslav Brhel (9. třída).
Přestože konkurence byla veliká, naši žáci „se neztratili“ a předvedli výborné výkony. Nejúspěšnější byla Vendula Machačová, která pětičlennou porotu zaujala a získala velmi pěkné 4. místo.
Všem recitátorům děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

Mgr. Jarka Křížová