Ježíšek v mateřské škole

Ve čtvrtek 21. prosince dopoledne navštívil děti v mateřské škole „Ježíšek“ v podobě pana starosty Vojty Bači a pana místostarosty Bronislava Šedého a nadělil našim nejmenším pod vánoční stromeček nové hry a hračky.

Děti se už od rána nemohly dočkat na okamžik, kdy ta kouzelná chvíle nastane. Do té doby střídaly aktivity jednu za druhou; na chvíli je potěšila pohádka O srnce Brnce a Vánocích, pak si hrály se stavebnicemi nebo si opakovaly vánoční básničky a koledy.

Když konečně mohly ke stromečku s dárky, nebyly na světě hodnější bytosti. Opravdu v klidu si prohlédly dárečky a pak trpělivě vyčkávaly, než na ně přišla řada a ony si mohly vzít od stromečku nějakou hračku. Ještě sice bylo třeba přednést pro přítomné hosty, mezi které zavítala i paní ředitelka ZŠ Mgr. Pavla Žilinská se svou zástupkyní Mgr. Boženou Fajtovou, básničku o Vánocích a pak už se konečně mohlo začít rozbalovat.

Rozloučili jsme se s přáním šťastných a klidných vánočních svátků.

Nesmíme zapomenout, že i školní družinu navštěvují hodné děti, proto i ony našli pod stromečkem dárečky od obce. Moc děkujeme.

Ludmila Chriašteľová