Je tu nový školní rok!

Na 1. září 2020 jsme všichni už netrpělivě čekali – učitelé, děti i jejich rodiče. V úterý naše škola opět ožila dětskými hlasy! Velký den to byl zejména pro prvňáčky, kterým začala významná životní etapa. Ve třídě se jich sešlo dvanáct, společně je přivítali pan starosta Vladimír Místecký, pan místostarosta Vojtěch Bača, paní ředitelka Mgr. Pavla Žilinská a třídní učitelka Mgr. Alena Hurychová. V prvních školních krůčcích dětem pomohli žabí kamarádi Kvak a Žbluňk, kteří pro děti připravili první domácí úkol. Novým školákům přejeme na cestě za vzděláním hodně úspěchů, radosti, jedniček a nových kamarádů. Úspěšný školní rok přejeme také všem starším žákům, učitelům a ostatním pracovníkům. A přání pro nás všechny - aby výuka mohla probíhat v tradici školního prostředí.

Mgr. Alena Hurychová