Jaro plné barev

V pátek 23. března 2018 jsme na naší škole přivítali jaro. Konal se tradiční Den barev.
Již 16. 3. vyslal každý ročník svého zástupce, aby vylosoval barvu pro svou třídu.
A výsledek losování?
1. třída – kombinace růžové a fialové, 2. třída – červená, 3. třída – Havaj, 4. třída – puntíky, 5. třída – zelená, 6. třída – kostičky, 7. třída – oranžová, 8. třída – žlutá, 9. třída – zvířecí vzory. Žáci si také připravili básničku, písničku, dokonce i tanec.
Porota, jež ráno obcházela jednotlivé ročníky, hodnotila nejen barevné sladění celé třídy, ale i účesy nebo nejoriginálnější kostým. Poté se konalo vyhodnocení.
A jak vše dopadlo?
Jednoznačně zvítězili deváťáci se svými zvířecími vzory. V kategorii originální účes se nejlépe umístili z I. stupně Lucie Kovarčíková, Adam Zeman, Dorota Šotková, Tereza Kovarčíková a Ema Bocková, II. stupeň skvěle reprezentovaly Lucie Vágnerová, Zuzana Vágnerová a Gabriela Benčová.
Se svými nejzajímavějšími kostýmy se mezi nejlepšími umístili z I. stupně  Nikolas Toman, Tereza Surovčáková, Václav Stavinoha a na II. stupni byli úspěšní Dominik Dopirák, Beáta Janíčková, Nela Capilová, Patricie Škarková, Zbyněk Skotnica.
Den barev jsme si nejen velice užili, ale odcházeli jsme domů s hezkým pocitem příjemně prožitého pátečního dopoledne.

Marcela Halaštová – 9. třída