Kategorie: Aktuality a informace

Informace pro rodiče žáků, kteří jsou přihlášeni na Vzdělávací dny

Vážení rodiče přihlášených dětí, 

 

jsme velice rádi, že jste přihlásili své děti na Vzdělávací dny, které pořádáme díky projektu AŠŠK. A jak už to tak u všech projektů bývá, je třeba vyplnit spoustu „papírů“. Nebojte, není to nic složitého a zabere Vám to jen chvilku. Jedná se o přihlášku s logem, souhlas s uveřejněním fotografií z této akce a

bezinfekčnost.

 

Základní informace:

 

Děti budou začínat každý den 8 hodin. Sraz bude vždy před školou. Děti budou navštěvovat různé zajímavé místa / hvězdárna, výstavy, Vrtule aj /jak ve Valašském Meziříčí, tak i v jiných městech / Olomouc, Vsetín, Kroměříž, Lešná /. Budou plnit  atraktivní  vzdělávací i sportovní aktivity.  Program bude probíhat za každého počasí.

V pondělí se od vedoucích dozví přesný program na daný termín. V každém termínu bude probíhat různý program, nemusíte se tedy bát, že dítě, které se přihlásilo na oba termíny, se bude nudit.

V rámci projektu bude pro děti zajištěn i oběd. Většinou ve formě studených balíčků.

 

S sebou nechť děti vždy nosí větší svačinu, dostatek pití, v batohu pláštěnku, pokrývku hlavy, podle počasí vhodné oblečení a sportovní obuv, krém na opalování, papírové kapesníky a kapesné na zmrzlinku, skvělou náladu. Raději i 2 roušky, kdybychom je někde museli mít.

Program bude končit v 16 hodin před školou.

 Pokud se  dítě ze zdrav. důvodů nezúčastní některý den aktivit, zavolejte na moje číslo a dítě omluvte.

 

V případě jakýchkoliv dotazů, volejte ředitelce školy / 731 510 735 /

 

 

GDPR

Prohlášení zákonných zástupců

Přihláška

 

 

print Formát pro tisk