Informace pro rodiče žáků, kteří jsou přihlášeni na Vzdělávací dny

Vážení rodiče přihlášených dětí,

jsme velice rádi, že jste přihlásili své děti na Vzdělávací dny, které pořádáme díky projektu AŠŠK. A jak už to tak u všech projektů bývá, je třeba vyplnit spoustu „papírů“. Nebojte, není to nic složitého a zabere Vám to jen chvilku. Jedná se o přihlášku s logem, souhlas s uveřejněním fotografií z této akce a

bezinfekčnost.

Základní informace:

Děti budou začínat každý den 8 hodin. Sraz bude vždy před školou. Děti budou navštěvovat různé zajímavé místa / hvězdárna, výstavy, Vrtule aj /jak ve Valašském Meziříčí, tak i v jiných městech / Olomouc, Vsetín, Kroměříž, Lešná /. Budou plnit  atraktivní  vzdělávací i sportovní aktivity.  Program bude probíhat za každého počasí.

V pondělí se od vedoucích dozví přesný program na daný termín. V každém termínu bude probíhat různý program, nemusíte se tedy bát, že dítě, které se přihlásilo na oba termíny, se bude nudit.

V rámci projektu bude pro děti zajištěn i oběd. Většinou ve formě studených balíčků.

S sebou nechť děti vždy nosí větší svačinu, dostatek pití, v batohu pláštěnku, pokrývku hlavy, podle počasí vhodné oblečení a sportovní obuv, krém na opalování, papírové kapesníky a kapesné na zmrzlinku, skvělou náladu. Raději i 2 roušky, kdybychom je někde museli mít.

Program bude končit v 16 hodin před školou.

Pokud se  dítě ze zdrav. důvodů nezúčastní některý den aktivit, zavolejte na moje číslo a dítě omluvte.

V případě jakýchkoliv dotazů, volejte ředitelce školy / 731 510 735 /

Prohlášení zákonných zástupců