Informace pro rodiče žáků, kteří jsou přihlášeni na Letní kempy

Vážení rodiče přihlášených dětí,

jsme velice rádi, že jste přihlásili své děti na Letní kempy, které pořádáme díky projektu AŠŠK. A jak už to tak u všech projektů bývá, je třeba vyplnit spoustu „papírů“. Nebojte, není to nic složitého a zabere Vám to jen chvilku. Jedná se o přihlášku s logem, souhlas s uveřejněním fotografií z této akce a bezinfekčnost  / ke stažení na webových stránkách /.

Základní informace:

Děti budou začínat každý den 8 hodin. Sraz bude vždy před školou. Děti budou navštěvovat různé zajímavé místa, budou plnit  atraktivní  vzdělávací i sportovní aktivity. Program bude probíhat za každého počasí.

V pondělí se od vedoucích dozví přesný program na daný termín. V každém kempu bude probíhat různý program, nemusíte se tedy bát, že dítě, které se přihlásilo na oba termíny, se bude nudit.

V rámci projektu bude pro děti zajištěn i oběd. V případě výjezdů ve formě studených balíčků.

S sebou nechť děti vždy nosí větší svačinu, dostatek pití, v batohu pláštěnku, pokrývku hlavy, podle počasí vhodné oblečení a sportovní obuv, krém na opalování, papírové kapesníky a kapesné na zmrzlinku, skvělou náladu.

Raději nabalte do baťůžků i respirátor / pokud budou někde při vstupu vyžadovat, ať nevyvstane zbytečný problém/.

Program bude končit v 16 hodin před školou.

Pokud se  dítě ze zdrav. důvodů nezúčastní některý den aktivit, zavolejte na moje číslo a dítě omluvte.

V případě jakýchkoliv dotazů, volejte ředitelce školy / 731 510 735 /