Informace o stávce pedagogických pracovníků

Vážení zákonní zástupci žáků,

jménem vedení školy Vás chci informovat o vyhlášení stávky pedagogických pracovníků na středu 6. 11. 2019.

Stávku organizuje ČMOS PŠ a pedagogičtí pracovníci naší školy se rozhodli ke stávce připojit. Důvodem stávky je neplnění vládních slibů.

Jelikož se na naší škole stávky zúčastní většina pedagogických pracovníků, nebudeme schopni po celý den zajistit provoz školy mateřské, základní a školní družiny.

V tento den nebude v provozu ani školní jídelna. Všichni žáci základní školy budou mít automaticky na tento den odhlášený oběd. Strava pro děti v mateřské škole bude zajištěna.

Chápeme tíživou situaci některých rodičů, pro které bude problém zařídit hlídání svých dětí. Pro tento případ nabízíme pro děti mateřské školy a žáky I. stupně omezený provoz.

Mateřská škola: jedno oddělení – provoz od 7 do 14 hodin

Základní škola: ranní provoz školní družiny – od 7 do 8 hodin

dohled nad žáky bez výuky / forma družiny / – od 8 do 11.40 hodin

odpolední provoz školní družiny – od 11.40 do 13 hodin

Žáci II. stupně nebudou mít v tento den ani výuku, ani zajištěný dohled.

V Poličné dne 4. 11. 2019        Mgr. Pavla Žilinská – ředitelka školy