Informace o nástupu 1. a 2. ročníku

Vážení rodiče,

od 4. 1. 2021 bude probíhat  prezenční výuka pro žáky  1. a 2. ročníku. Je třeba stále dodržovat veškerá bezpečnostní hygienická a epidemiologická opatření.

Po vstupu do školy v uvedených časech žáci použijí desinfekci a v šatnách se zdržují co nejkratší dobu. Po celou dobu pobytu ve škole nosí ochrannou roušku. Z důvodu nařízeného častého větrání budou žáci potřebovat teplejší oblečení.

Vstup dospělým osobám  je povolen jen po předchozí telefonické domluvě. Žáci vykazující příznaky nemoci nebudou do školy vpuštěni.

- nástup žáků 1 .ročníku v 7.40 hodin

- nástup žáků 2. ročníku v 7.50 hodin

- výuka bude  probíhat dle klasického rozvrhu

- žáci různých tříd se nesmí setkávat, přestávky mezi jednotlivými hodinami budou nastaveny tak, aby se žáci jednotlivých tříd nepotkávali

- školní družina bube v běžném provozu . Stále Vás však žádáme, aby pobyt žáků byl omezen jen ne dobu nezbytně nutnou. Žáci budou stále v rouškách.

Obědy jsou všem žákům, kteří se stravovali ve školní jídelně, automaticky přihlášeny. V případě, že je chcete odhlásit, kontaktujte prosím vedoucí školní jídelny – tel. 702 026 702.