Dobrý anděl

Pomáhat potřebným – i k tomu naše škola vede žáky. Zvláště adventní čas je ideálním obdobím, v kterém myslíme na druhé o trochu víc. V minulých letech jsme pravidelně přispívali na  Adventních koncertů České televize a třídy se zapojovaly do projektu Adoptuj panenku a zachráníš dítě. V letošním roce již potřetí přispíváme na konto nadace Dobrý anděl.

Dobrý anděl podporuje rodiny s nezaopatřenými dětmi, v nichž máma, táta nebo některé z dětí trpí onkologickým onemocněním, nebo ve kterých dítě onemocnělo jiným závažným onemocněním.

Tentokrát naše škola odeslala nadaci Dobrý anděl částku 2700 Kč, a to zejména díky příspěvkům jednotlivých tříd, které část svého výtěžku z vánočního jarmarku věnovaly na tento účel.  Všem, kteří jakoukoli částkou přispěli rodinám v nouzi, patří srdečný dík.

Mgr. Božena Fajtová