Děti z Poličné v noční ZOO

Děti z Poličné v noční  ZOONaši žáci se zajeli podívat do noční ZOO.

Dne 11. 10. v 17.00 hod. jsme měli sraz před školou a hurá směr ZOO Lešná. Cesta byla trochu „drncavá“, ale za následný krásný zážitek to vše stálo.

Jak jsme vešli do zoologické zahrady, všude kolem nás svítily louče a tiše procházeli lidé s lampióny. Naše skupina měla štěstí, protože jsme viděli hyeny, které většinou přes den spí nebo jsou schované. Také jsme se šli podívat ke slonům. V té době začalo bohužel trošku pršet, déšť ale naštěstí trval jen chvíli. Poté jsme ještě navštívili tropický skleník. Skvělí byli i lachtani, kteří jsou stále velmi  hraví.  Nejlegračnější kousky však předváděli tučňáčci.

Po prohlídce zoo jsme nastoupili do autobusu a jeli domů. Před školou nás vyzvedli rodiče a my už jsme se těšili, až konečně skočíme do postele, protože jsme přijeli ve 22 hodin.

Adéla Šefraná