Den dětí aneb Z pohádky do pohádky

Dne 3. června jsme opět po roce slavili Den dětí. Hned ráno se na hřišti objevili nejprve žáci prvního stupně a později i stupně druhého – čekala nás ukázková hodina zábavného tělocviku. Dokonce jsme i  tančili!

Odpolední program už tradičně probíhal na školním hřišti.Tentokrát jsme se podívali do světa pohádek, kde se nacházely různé disciplíny, které si pro malé i větší děti připravili pořadatelé - Svaz žen, zástupci Rady rodičů při ZŠ a MŠ Poličná, obec Poličná i  zaměstnanci ZŠ a MŠ Poličná.U disciplín bylo cílem zúčastnit se, užít si zábavu a získat co nejvíce sladkostí.

Stříleli jsme na cíl, skákali v pytli, lovili rybičky, u Pata a Mata jezdili na motokárách, lovili perly, hráli kroket, malovali si na obličej a na kameny, skládali puzzle a krmili příšerku muškami.

K dobré náladě nám přispělo krásné počasí i příjemná hudba, ale především výborné špekáčky, které si každý mohl po splnění disciplín opéct.

Děkujeme. Moc jsme si to užili.

Adriana Klapková – 9. třída