Další turnaj v miniházené

V úterý 19. listopadu se žáčci 3. třídy opět  zúčastnili školní ligy v miniházené, pořádaného HC Zubří. Na turnaj se sjelo 5 týmů z okolních základních škol a 2 týmy tvořili domácí hráči ze Zubří.

Přestože jsme jeli na turnaj bez jakýchkoliv ambicí na úspěch, výsledek nakonec předčil naše očekávání. Zatímco proti profesionálním týmům domácích hráčů A i B skupiny jsme moc šancí neměli, porazili jsme soupeře ze Zašové i Valašské Bystřice a jen těsně jsme podlehli výběru ZŠ Vidče.

Děti se vracely do školy spokojené a plné sportovních zážitků.

Závěrem bych chtěla naše třeťáčky moc pochválit nejen za hezké výkony, ale hlavně sportovní chování a soudržnost. Ukázali, že jsou opravdu dobrá parta a to nejen na sportovním poli.

Mgr. Jana Skotnicová